Crazy Tao - najlepsze polskie forum o grze Crazy Tao

Najlepsze polskie forum o grzez CRAZY TAO

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Forum poszukuje aktywnych użytkowników, jak i moderatorów. Wszystkie propozycje proszę składać w odpowiednim dziale/temacie, lub przez PM. Pozdrawiam Smookie

#1 2008-04-28 11:55:39

Deritius

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 1
Punktów :   

[Warrior]

Witam. Mam warriora 42 poziom, i 4 potworki 49 poziom każdy.(2x buckwarren, 1x behemothboon, 1x bluebaal) gram w CT od 3 dni ; p
i jedyna rzecz, którą umiem robić to expienie... Zastanawiam sie, czy mozna zyskać wyższą rangę profesji bądz ulepszyć coś... b. prosze o odpowiedz ; D

Offline

 

#2 2008-06-20 12:40:39

Kakashi_PL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: [Warrior]

Ja mam maga i nie wiem jak aktywować skille.

Offline

 

#3 2009-01-31 00:51:32

Daria

Nowy użytkownik

Skąd: PcP
Zarejestrowany: 2009-01-30
Posty: 4
Punktów :   
LvL: 85

Re: [Warrior]

Co do skili to co jakis czas pokazuja sie Ci w zaleznosci od lvl itd. jakies obrazki po prawej stronie monitora wystarczy kliknac aby aktywowac (xp)

Daritus W Ct ulepszac mozna rozne rzeczy zaczynajac od petów po itemy
Jak cos zrobic itd. Pisz pW pomoge

Ostatnio edytowany przez Daria (2009-01-31 00:54:00)


Graj Lecz Grą nie Żyj!

Offline

 

#4 2009-02-08 14:15:22

Darek

Nowy użytkownik

niedam :P
Call me!
Skąd: SuWaŁkI
Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 9
Punktów :   
LvL: * nie pamiętam ^^

Re: [Warrior]

A krócej mówiać wpisz se na youtube "up grate gears crazy tao" (lub jakoś tak) i będziesz miał możliwość zobaczenia jak można ulepszyć swoje pet's(dla ciemnych zwierzaki/slugi) oraz Invetory(zbroje,armor itp).
A co do skilli to trzeba najpierw je kupić... są 3 rodzaje skilli z tego co wiem a więc:
• Xp SKill ( włańcza się raz na na kilka minut i pozwala tobie zabijac na 1 hita monstera)
•Skill peta/twoj (z reguły maga) możesz atakowac magicznym/wojownika petem uzywajac tego samego skilla co on (włańczasz swój skill jesli chcesz bić z petem albo peta tylko skill).
• Auto skill- jest to skill dla warriora co sie wlancza automatycznie kiedy on atakuje mieczem. Można tylko czekac az ten skill sie uatkywni bo niewchodzi za kazdym razem.

p.S
jak chce się używać skilla peta to nalezy przeciagnąć Skill na hotkey(w tym wypadku mamy od F1 do F5 chyba jak dobrze pamiętam )


Eh... Ludzie wybaczcie mi
To nie ma wina
Że jestem legat
I bez Polskich znaków pisze

Offline

 

#5 2009-12-23 19:19:59

 Piotrek

Nowy użytkownik

4619540
Skąd: Rębiszów
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 3
Punktów :   
LvL: 65+

Re: [Warrior]

Ja nawet nie wiem jak mieć innego peta oprócz tych 2 co się dostaje na początku pomoże mi ktoś jak mieć lepszego peta??


Nick: Spytam się mamy ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjewarszawa.pl/ kopiowanie kaset vhs wola która lakiernia proszkowa w Krakowie dieta